Представництво ЄС оголошує набір на 17-у сесію до Єврошколи (EU Study Days)

Представництво Європейського Союзу в Україні у співпраці з Українським освітнім центром реформ оголошують про набір учасників на сімнадцяту сесію Єврошколи (EU Study Days in Ukraine).

Сімнадцята сесія відбудеться 16 – 19 лютого 2017 року у Вінниці, до участі в якій запрошуються учасники з усіх регіонів України. Єврошкола це унікальна можливість для українських студентів та випускників ВНЗ:

• отримати нові знання від найкращих фахівців з Європейського Союзу та України;
  • глибоко вивчити основні питання відносин між Україною та Європейським Союзом в усіх ключових сферах (політика, економіка, енергетика, візові питання, освіта, права людини);
  • дістати можливість спілкування з представниками інституцій Євросоюзу,  провідними експертами та науковцями;
  • створити мережу активних освічених молодих людей, що підтримують європейську інтеграцію України.

Хто може взяти участь?

Участь можуть взяти студенти (останні курси) та випускники українських ВНЗ (які закінчили університет не більше, ніж три роки тому) з усіх регіонів України.

Пріоритет буде надаватися студентам та випускникам, що здобули (або здобувають) освіту за спеціальностями: міжнародні відносини, європейські студії, право, політологія, економіка, фінанси, бізнес, соціологія, журналістика, історія, культурологія, філософія, філологія.

Як взяти участь?

Для подання заявки на участь в EU Study Days потрібно заповнити онлайн-анкету, яку Ви знайдете за цим посиланням.

Кінцева дата подання заявок – 27 січня 2017 року, 23:00.

Для участі у сесії буде відібрано 40 осіб з різних регіонів України. Відбір учасників відбуватиметься на основі поданої заявки та за такими критеріями: а) освітній рівень студента чи випускника, б) представлення якнайбільшої кількості регіонів, в) володіння англійською мовою.

Про проект EU Study Days

EU Study Days є проектом Представництва Європейського Союзу в Україні, що дає можливість українським студентамта випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері. Крім того, проект має на меті створити мережу української молоді, яка спілкуватиметься й надалі для обміну досвідом та впровадження разом спільних ініціатив.

Участь у Єврошколі є безкоштовною для відібраних студентів. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.

Робочі мови Єврошколи – українська та англійська. Знання англійської мови (вміння говорити та читати англійською, а також розуміти усне мовлення) є обов’язковим для участі. У 2016-2017 навчальному році будуть проведені ще чотири сесії Єврошколи в Івано-Франківську, Маріуполі, Запоріжжі та Миколаєві.

Більше інформації про Єврошколу (точні дати, методи відбору кандидатів, місця проведення) доступні на сторінках мереж Facebook www.facebook.com/EUStudyDays та Vkontakte http://vk.com/eustudydays

Контактні особи: Ірина Мовчан, Директор Українського освітнього центру реформ, imovchan@cure.org.ua

Координаційна група проекту: email: eustudydays@gmail.com, тел.: 097 321 47 30

Проект здійснюється в рамках інформаційної програми Представництва Європейського Союзу в Україні

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишіть коментар

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory