Курси

Наші методики

Викладачі

Навчальний графік

Наш профіль – це курси англійської мови для дорослих (повнолітніх).

Відгуки про наші курси на НЕЗАЛЕЖНОМУ сайті міста Івано-Франківська : “Мій довідник” 

Навчання відбувається по рівнях, побудоване на модульному принципі і відповідає Європейському мовному стандарту (детальніше у розділі ПРОГРАМИ).

Графік занять – 2 рази в тиждень по 2 академіні години (90хв.) дозволяє відвідувати курси без шкоди для навчання в університеті чи роботи. Навчання протягом 5 місяців дозволить постійно мати спілкування англійською мовою і підтримувати рівень знань  (детальніше у розділі НАВЧАЛЬНИЙ ГРАФІК).

Ми використовуємо навчальну літературу Оксфордського університету.

У нас вузька спеціалізація – англійська мова для дорослих, що дозволяє професійно вести курси. Понад 20 років досвіду роботи. Досвідчені викладачі, які пройшли професійне стажування за кордоном. Відповідність вимогам нормативних документів щодо освітніх послуг. Найсучасніші учбові і медійні матеріали. Живе спілкування. Індивідуальний підхід.

У нас найкраще співвідношення ціна/якість.

По закінченні курсів випускники складають іспит і отримують сертифікат відповідного рівня згідно вимог Європейського мовного стандарту.

Наша філософія …..

Ми вважаємо, що вивчення іноземної мови для спілкування є найкращим на курсах іноземних мов у класній кімнаті, де створені позитивні емоційні умови, де всі рівні і відсутня напруга перед тими, які краще знають мову. Навчання в групі дозволяє розслабитись, а сама атмосфера створює мотивацію до вивчення.

Класна кімната створює умови для взаємодії між слухачами. Взаємодія дає можливість практикувати усі аспекти мови. Взаємодія має бути між слухачами і різними співрозмовниками (інші студенти, викладач, люди за межами класної кімнати), полягає в різних завданнях і повинна використовувати різні канали (письмо, мовлення, слухання, і т.п.).

Взаємодія повинна вимагати спілкування для досягнення мети і воно повинно бути двостороннім, тобто слухач повинен засвоїти певну інформацію, необхідну для досягнення мети. Аудиторна робота слухача повинна бути постійною, значимою, а також повинна змінюватися в завданнях, видах діяльності і спрямованості. Слухач повинен отримувати зворотний зв’язок, як пізнавальний, так і емоційний. Пізнавальний зворотний зв’язок повинен бути як позитивним, так і негативним (корекційним).

При навчанні, наші викладачі використовують такі  стимуляції, як темп мови і швидкість, з якою подається інформація. Викладачі змінюють стилі подання інформації і враховують різні стилі навчання студентів.

Викладач повинен змінювати завдання і центри уваги. Викладач повинен враховувати значимість завдань, діяльності та використовуваної мови. Викладач повинен враховувати, які види зворотного зв’язку повинні бути приділені студентам і коли. Викладач  повинен враховувати інтереси студентів, очікування, потреби і причини для вивчення.

Слухачі повинні нести відповідальність за навчання з точки зору відвідуваності, уваги і виконання домашніх завдань. Наші слухачі будуть найбільш мотивованими, коли матимуть певний контроль і вибір в тому, що і як вони вчать, особливо в плані задач, стилю, змісту класних матеріалів, а також уваги групи.

Як викладачі, ми зацікавлені в як процесі, так і продуктивності навчання.

Наші курси повинні виправдати ваші очікування.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory