Професійна англійська

Професійна англійська викладається, як правило, для корпоративних клієнтів. Вона розвивається на основі базової англійської мові.

Програма вивчення корпоративної англійської мови складається індивідуально для кожного курсу в залежності від профілю бізнесу, рівня знань слухачів, поставлених завдань і термінів вивчення.

Якщо англійська не є вашою рідною мовою, і ви працюєте в корпорації, де англійська мова є основною мовою спілкування, важливо швидко і точно вивчити корпоративну англійську мову.

Корпоративне вивчення англійської мови відрізняється від традиційних вивченням англійської мови, тому що воно вимагає від вас зосередження на лексиці та ідіоматичних виразах, які вам потрібні, щоб вирватися вперед у світі корпоративного бізнесу.

Важливість

Англійська мова стала мовою спілкування в світі бізнесу, незалежно чи підприємство знаходиться в англомовній країні. Навчання корпоративної англійського дає вам право на більш престижні корпоративні робочі місця. Добре знання англійської також полегшує виконання поставлених завдань, оскільки ви здатні швидше знайти потрібну інформацію в інтернеті, краще спілкуватися з клієнтами, колегами і начальством.

Види

Корпоративна англійська складається з ділової лексики, ідіоматичних виразів, написання стратегії і навчання, щоб уникнути ганебних помилок, або помилок, які роблять вигляд людини  некомпетентним. Одним із прикладів ганебної помилки в корпоративному світі є помилки узгодження підмет-присудок. Коли ділові люди чують або бачать цю помилку, вони часто думають, що ви нерозумні або недостатньо компетентні.

Методика

Вивчення корпоративної англійської мови здійснюється через поєднання говорити – писати – слухати. На курсах ви будете оточені англійською мовою, і у вас не буде можливості спілкуватись рідно мовою. Практичні заняття базуються на виконанні англійських вправ з книгами або онлайн, і спілкуванні з колегами, з якими ви можете практикувати корпоративну англійську і задавати питання.

Беріть ноутбук (планшет) з собою на всі засідання, і записуйте вирази які ви не розумієте. Пізніше на курсах ви зможете вияснити значення цих фраз чи слів.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory