Групове навчання

Середній розмір групи від 8 до 12 чоловік, що дає можливість кожному студентові активно брати участь в ході уроку і отримати належну долю уваги від викладача.

Групи складаються із слухачів, що мають однаковий рівень мови. Це знімає комплекси один перед одним у недосконалому володінні мовою.

Навчання в групі не дасть Вам розслабитися, тим самим, принесе добрі результати.

Для групових занять формується спеціальна програма навчання, яка включає певну кількість граматичних і лексичних тем, найбільш наближених до реальних ситуацій.

Після закінчення курсу проводиться підсумкове тестування і кожному учасникові групи видається іменний сертифікат.

Заняття в групах є ефективним і цікавим навчанням, яке безпосередньо підготує до : реальних життєвих ситуацій; навчить швидко орієнтуватися в спілкуванні із співрозмовником при розмові англійською мовою; використовувати отримані навички по максимуму на практиці.

Переваги групового навчання :

  • завжди є співрозмовники для обговорення текстів і спільного виконання поставлених завдань – ролевих ігор, складання презентацій;
  • навчаючись в групі студентам легко орієнтуватися в матеріалі, що вивчається, оскільки пояснення і відробки є нероздільним цілим.
  • якщо у когось в групі виникають питання, завжди є можливість для уточнень і пояснень – усім буде корисно ще раз поринути в граматику англійської мови!
  • як правило, групи формують дружні колективи, де є місце і змаганню, і дружній підтримці.

У разі, якщо група виявилася невідповідною рівню знань – занадто просто або занадто складно – ми постараємося підібрати Вам більш відповідну групу, що б процес навчання був для Вас максимально комфортним і ефективним.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory