Методики

На жаль, ще й сьогодні, коли ми досить вільно подорожуємо світом, доволі типовою є наступна ситуація: ми понад десять років учили англійську мову в школі та університеті, але насправді виявляється, що адекватно відповісти на вітання і без ніяковості заговорити з іноземцем у нас не завжди виходить. Проблема полягає в тому, що навчаючи премудрощам граматики і лексики, нас не вчать використовувати їх у життєвих ситуаціях.

Навчання на курсах англійської мови “School of English” засноване, передусім, на комунікативній методиці, що передбачає акцентування на розмовній мові, якій відводиться 75% заняття. Комунікативний метод навчання вважають одним з найефективніших у світовій практиці навчання іноземній мові. Результат комунікативного навчання – можливість вільно спілкуватися з носіями мови, комфортно почувати себе за кордоном, виражати емоції і обмінюватися інформацією, спілкуючись англійською мовою.

Викладачі курсів англійської мови “School of English” роблять основний наголос у процесі навчання на розвиток навичок спілкування, оскільки мова нам потрібна переважно для усної комунікації. Головний прийом, який використовується на заняттях, – це моделювання ситуацій, з якими люди зустрічаються в реальному житті (наприклад, поселення в готель, розробка маршруту, планування заходу, замовлення їжі в ресторані і так далі).

На заняттях слухачі курсів обмінюються досвідом, вирішують проблеми, розповідають історії і обговорюють переглянуті відео-сюжети – і усе це англійською мовою. Одним з важливих елементів комунікативного методу є робота студентів в парах або маленьких групах. Такий вид роботи дозволяє студентам, передусім, практикувати усну мову, пробувати себе в реальному спілкуванні і самостійно поправляти один одного, допомагати своїм одногрупникам правильно висловити думку, побудувати пропозицію так, щоб було найбільш зрозуміло.

Заняття в нашій школі будуються за наступною схемою: кожен урок містить граматичний, лексичний, фонетичний матеріал у формі тексту, аудіо-діалогу або відеоролика, опрацювання матеріалу в ситуаціях і, звичайно ж, інтенсивну практику розмови. Таким чином, кожен слухач залучений до побудови живого спілкування, а граматика, новий лексичний матеріал, фонетичні явища розглядаються в контексті мови і реальних комунікативних ситуацій. Перші заняття дещо відрізняються від наступних, тому що на них закладається теоретична база. Проте, головною метою залишається почати говорити англійською якомога раніше, тим самим долаючи мовний бар’єр, який, як правило, і є основною перешкодою для вільного володіння мовою.

Під час занять спілкування на рідній мові зводиться до мінімуму. Усі пояснення відбуваються за допомогою вже знайомих фраз і лексичних конструкцій. Навчання відбувається за принципом “від простого до складного”, тому не варто побоюватися, що Ви не зрозумієте жодного слова на уроці і навчання буде неефективним. Викладач пропонує тільки ті завдання, складність яких відповідає знанням слухачів. Навіть якщо ви почали вивчення іноземної мови з низького рівня, після детального пояснення нового матеріалу викладачем виконання завдань не викличе у вас труднощів.

У процесі навчання на курсах англійської мови “School of English” використовуються тільки найсучасніші навчальні посібники, випущені кращими європейськими видавництвами, підручники, зошити для виконання домашнього завдання, відео-, аудіо- та інші додаткові матеріали. Викладачі уміло інтегрують у процес навчання розроблені авторські методики, посібники і вправи-тренінги з окремих тем, а також активно використовують ігрові елементи: кросворди, шаради, загадки, скоромовки і вікторини. Усе це сприяє навчанню англійської, адже інформація, що подається в цікавій ігровій формі, запам’ятовується набагато краще. Спілкування з викладачами, велика кількість усних вправ, діалогів і рольових ігор дає можливість слухачеві наших курсів впоратися з мовним бар’єром і вже з перших занять почати говорити англійською – нехай навіть дуже простими словами і фразами. Адже якщо людина розуміє те, що вивчає, бажання до навчання не пропадає, а тільки посилюється!

Наші викладачі мають солідний досвід роботи із студентами і допоможуть впоратися з будь-якими труднощами, що виникають у процесі навчання на курсах англійської мови. Вони також докладуть усіх зусиль, щоб на заняттях разом з корисною інформацією кожен слухач отримував позитивні емоції, адже особливістю курсів англійської мови “School of English” є те, що навчання приносить не лише знання, але і задоволення!

Спілкуйтеся англійською із задоволенням!

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory