Дистанційне навчання

Каратнин заставив нас перейти в он-лайн. Це дозволило створити нам нову форму навчання, повноційнний продукт – дистанційне групове навчання. Ми вибрали хорошу платформу на професійній платній основі з багатьма функціоналами – режим відеоконференції, демонстрація аудіо і відеозаписів, повноційнний зворотній звязок, загальний і приватний чати, поділ групи на підгрупи з переходом у віртуальні кімнати, демонтсрація екрану та ін.

Ми відпрацювали всі проблемні питання і отримали неоцінений досвід, який дозволяє запропонувати вам дистанційне навчання, яке нічим не гірше, ніж форма аудиторних занять.

У дистанційному режимі зменшилась кількість пропущених занять слухачами. Результати тестування показали, що якість знань навіть зросла.

Все що вам потрібно, це комп’ютер з мікрофоном і динаміками (навушниками), планшет чи телефон, хороший інтернет і бажання.

Тому з 1 вересня 2020 року ми перейшли на навчання як в аудиторіях , так і дистанційно. Групи по 10-12 слухачів. Ми навчаємось посеместрово по 5 місяців. Детальніше на сторінці навчальний графік.
Навчання здійснюється за рівнями знання мови. Від нуля до UPPER. Детальніше про кожен рівень можете прочитати на сторінці базова англійська.

Вартість одинакова для всіх форм групового навчання.

Запис і тестування для визначення рівня розпочинається 20 серпня на осінній семестр і 20 січня на весняний семестр.

Детальні інструкції щодо навчання ви отримаєте після запису і внесення оплати за 1 місяць.

Курси англійської мови онлайн
Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory