Поради

Як швидко вивчити англійську мову ?

Ви ніколи не замислювалися, чому діти навчаються говорити англійською набагато швидше, ніж дорослі?

Причина в тому, що вони не мають страху, пов’язаного з вивченням нової мови, як дорослі. Найбільша проблема, з якою багато людей стикаються, коли вони починають вивчати англійську мову, є страх, що вони не впораються з мовою. Вони бояться, що не будуть правильно вимовляти слова , або що робитимуть помилки, які інші вважатимуть смішним.

Практика є ключем до вивчення будь-якої мови. Ви повинні практикувати стільки, скільки можете, і вчитися на своїх помилках, які є неминучими.

Вивчення іноземної мови повинно проходити при підтримці викладача, бажано в групі людей з однаковим рівнем знання мови. Тільки групові заняття дадуть Вам практику СПІЛКУВАННЯ. Тому найкращим способом вдосконалення і розвитку РОЗМОВНОЇ мови є курси іноземних мов.

Проте, навіть якщо Ви відвідуєте заняття з вивчення англійської мови, є багато інших ресурсів, які можна використовувати. В Інтернеті є багато сайтів, які пропонують вивчення англійської мови разом з вправами, що можна використовувати на додаток до ваших аудиторних занять.

Якщо Ви вирішили вивчати іноземну мову, не робіть тривалих пауз у навчанні і не кидайте усе на півдорозі, якщо раптом через декілька місяців Ваш ентузіазм вичерпається. Почати знову ду-у-у-же важко.

Важливу роль грає дисципліна. Якщо Ви чітко поставили собі мету вивчити іноземну мову, то будьте готові до того, що доведеться прикласти до цього максимум зусиль. Ніколи не пропускайте занять на курсах або з репетитором, вчасно робіть домашні завдання і виконуйте інші вправи.

Якщо можете, заведіть дружбу з носієм англійської мови, з яким ви змогли б практикувати і вдосконалювати різні нюанси мови та використовувати правила правильної граматики. Відвідуйте розмовні клуби, спілкуйтеся з носіями мови, що вчаться у вашому місті, в соціальних мережах. Не бійтеся самостійно вести бесіду з англійцем і продемонструвати отримані раніше знання, поділитися наболілими проблеми або навіть посперечатися, що стане тільки плюсом у подоланні мовних бар’єрів.

Один з кращих способів вивчення англійської мови – зануритись у мову. Якщо ви вивчаєте мову у своїй країні, Ви повинні намагатися дивитися англомовні канали телебачення. Цифрове кабельне телебачення Діскавері пропонує канал English Club  BBC World News.

Перегляд телебачення і фільмів англійською мовою є відмінним способом, щоб вивчити мову. Найкраще дивитись фільми англійською мовою із українськими субтитрами. При цьому ви чутимете англійську мову і розумітимете її. Ви не тільки будете збільшувати свій словниковий запас, але й поліпшите «потік» вашої розмови.
Робіть нотатки на англійській мові, читайте книги і слухайте музику.

Для того, щоб вивчити іноземну мову, необхідно активно учити лексику, це означає – щодня запам’ятовувати велику кількість нових слів. Напишіть слова на наклейках і розклейте по всіх місцях, де Ви буваєте.

Говоріть мовою стільки, скільки вам дозволяє практика.

Як тільки Ви почнете розвивати мовні навички, Ви почнете “думати” англійською мовою, що дуже важливо.
Карикатури і освітні програми для дітей – також відмінний спосіб вивчення лексики і граматичних правил.

Інший метод полягає у використанні книг для початкових читачів на англійській мові, тому що ці книги зазвичай мають фотографії з англійськими словами, які їх пояснюють. Це образно-асоціативний метод. Запам’ятовування англійських слів образно-асоціативним методом значно ефективніше, ніж просте заучування. Згідно з цим методом, до кожного слова придумується своя словесна і візуальна асоціація, яка спливає на думку відразу ж після того, як людина стикається з таким словом.

Прослуховування пісень англійською мовою є ефективним способом вивчення мови, а також отримайте тексти пісень і співайте разом зі співаком. Слова багатьох популярних пісень Ви можете отримати в Інтернеті.

Після прочитання тексту англійською, запишіть себе на диктофон (магнітофон, плеєр), а потім слухайте, як ви вимовляєте слова. На багатьох сайтах є записані розмови, які ви можете слухати і читати водночас. Потім, коли ви відтворите записи власного читання, ви зможете побачити, де ви робите помилки або частини, де ви звучите добре. Хоча ніхто не любить слухати звук власного голосу, він є важливою частиною навчання розмовляти англійською мовою.

Проте найкраще жити в місці, де всі говорять англійською мовою. Тому стажування в англомовній країні дозволить вам закріпити і вдосконалити свої знання. Тоді у вас не буде ніякого вибору, як опанувати мову.

Чого ні в якому разі не варто робити при вивченні англійської мови:

  • Ніколи не довіряйтеся комп’ютерним перекладачам, вони перекладають окремі слова, а не текст у цілому.
  • Ніколи не перекладайте фразу дослівно, включайте почуття мови, адже це може бути усього лише ідіоматичний вислів.
  • Не вчіть усі слова підряд, спочатку краще освоювати ті слова, які в першу чергу знадобляться вам на практиці.
  • Не зазубрюйте і не учіть слова списками (єдине виключення з правил – таблиця неправильних дієслів). Краще всього учити іноземні слова у контексті.
  • Не пишіть в книгах і ксерокопіях згори над словом його переклад. У англійській мові існує декілька значень одного і того ж слова.
  • Не лінуєтеся систематично і осмислено повторювати вивчений матеріал, інакше від нього не буде жодної користі: можна хоч тисячу разів написати слово, але якщо це робитиметься бездумно, то позитивного результату від цього не буде.

Але без знання основ граматики, лексики і вміння правильно побудувати речення ви можете опинитись у повній ізоляції і психологічно зламатись. Набути цих знань та навичок Ви зможете за чіткого скерування та з допомогою висококваліфікованих викладачів наших курсів.

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory