Ціни

Вартість курсів іноземних мов “School of English” у 2024 році.

При порівнянні вартості різних курсів зверніть увагу на кількість годин у рівні. Адже окремі курси пропонують меншу кількість і тривалість занять на рівні, тому і ціна нижча.

В місяць гарантовано проходить 8 занять по 90 хв.

Вартість вивчення одного рівня об’ємом 40 аудиторних занять по 90 хвилин за семестр (5 місяців):

Рівні Beginner – Pre-Intermediate

• при помісячній оплаті1600 грн ( 4 тижні, 8 занять)
  • 7500 грн при оплаті за весь рівень наперед (знижка 500 грн).

Акційна ціна для постійних слухачів*.

• при помісячній оплаті1500 грн ( 4 тижні, 8 занять)
  • 7250 грн при оплаті за весь рівень наперед (знижка 250 грн).

Рівень Intermediate

• при помісячній оплаті1700 грн ( 4 тижні, 8 занять).
  • 8000 грн при оплаті за весь рівень наперед (знижка 500 грн).

Акційна ціна для постійних слухачів*.

• при помісячній оплаті1600 грн ( 4 тижні, 8 занять)
  • 7750 грн при оплаті за весь рівень наперед (знижка 250 грн).

Рівень Upper-intermediate

• при помісячній оплаті1800 грн ( 4 тижні, 8 занять).
  • 8500 грн при оплаті за весь рівень наперед (знижка 500 грн).

Акційна ціна для постійних слухачів*.

• при помісячній оплаті1700 грн ( 4 тижні, 8 занять)
  • 8200 грн при оплаті за весь рівень наперед (знижка 300 грн).

* постійні слухачі – слухачі, які відвідували не менше 1 рівня і перейшли на наступний.

При помісячній оплаті ціна може змінюватись пропорційно росту середньої заробітної плати.

Вартість здачі випускного тесту з видачею сертифікату для слухачів, які оплатили за весь рівень (5 місяців) є безкоштовною.

Для слухачів, які оплатили менше ніж 5 місяців, вартість випускного тесту становить 700 грн.

Ми у своїй роботі керуємось вимогами Європейського мовного стандарту і методичними рекомендаціями Оксфордського університету.

Відповідно до п.14 статті 9 Закону України “Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг” розрахунки за послуги курсів проводяться виключно за допомогою банківських систем дистанційного обслуговування та/або сервісів переказу коштів.

Реквізити рахунку для оплати за курси :

ФОП Соломчак Наталія Федорівна
код ЄДРПОУ 2336702343   МФО 305299  Банк: Приватбанк
рахунок UA873052990000026009015502036
Призначення платежу:
За навчання …  (Прізвище та ініціали)
Іншу інформацію (слова) не вносити !!!
У випадку іншого призначення, ваш платіж буде заблоковано банком !!!

Для того, щоб не заповнювати реквізити отримувача вручну, натисніть зелену кнопку ОПЛАТИТИ ОНЛАЙН. Вас спрямує на сторінку Приватбанку, де вже всі реквізити заповнені.
Залишається тільки заповнити своє прізвище і суму.
Якщо ви оплачуєте з картки Приватбанку, здійсніть вхід в Приват24 (кнопка справа вверху сторінки Вхід, або Мій гаманець і оберіть свою картку).
Якщо з іншого банку – введіть реквізити банківської картки. І в призначенні платежу обовязково зазначте “за навчання від Прізвище та ініціали”.

Відеоінструкція “Оплата на сайті через кнопку ОПЛАТИТИ ОНЛАЙН”

Відеоінструкція “Як оплатити через Приват24”

Відеоінструкція “Як оплатити через послугу Регулярні платежі”

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory