Ми працюємо онлайн

Ми відповідально ставимось до своїх слухачів, тому, дбаючи про їх безпеку, перейшли в режим онлайн навчання. Реалії і пронози такі, що найближчі 6 місяців кількість заражених коронавірусом тільки зростатиме. Тому сподіватись, що найближчим часом всі повернуться до аудитоного навчання марна справа. Потрібно пристосовуватись до тієї ситуації, яка є. Шукати нові форми і методи навчання, які б дозволили вивчати англійську мову на такому ж рівні як і в аудиторії.

Тому ми постійно навчаємось, самовдосконалюємось у напрямку он-лайн навчання. Хто нам повірив, той вже практично виходить на фінішну пряму цього семестру. Вже скоро рівень їх знань стане на щабель вищим.

Сучасний світ настільки змінився, що робота чи навчання віддалено, дистанційно стає звичним явищем. Багато людей живуть на одній півкулі Землі, а працюють на іншій. Хто швидше це зрозуміє, той опиниться у вигиднішому положенні.

Хто ще роздумує над тим чи ефективне онлайн навчання, спитайте у наших слухачів, які успішно завершили онлайн минулий семестр і продовжують навчання у цьому. Ми знаємо, що багато курсів не змогли пристосуватись до нових умов і просто ЗАКРИЛИСЬ. Але ми ПРАЦЮЄМО і працюємо успішно.

Якщо ви читаєте цей допис, то не роздумуйте, а дзвоніть і приєднуйтесь вже ЗАРАЗ. Не відкладайте на ЗАВТРА. Воно НІКОЛИ не наступить 🙂 Ми надішлемо вам тест для визначення вашого рівня, підберемо відповідну групу і вже скоро ваша англійська стане значно кращою. Це ВАШ шанс.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

Залишіть коментар

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory