Запис на весняний семестр

Запис на курси весняного семестру продовжено !!!

Групи всіх рівнів сформовано. Проте в кожній групі є вільні місця. Поспішайте їх зайняти і приєднатись до команди успішних людей.
Для визначення вашого рівня і запису на курси дзвоніть або пишіть на пошту.

У групах ще є вільні місця !

На весняний семестр ми пропонуємо вам на вибір аудиторне чи дистанційне (в режимі відеоконференції) навчання в групах 10-12 чол. Групи сформовано і ми розпочали заняття. Проте ви ще можете приєднатись. Ми підберемо вам групу вашого рівня. У нас працюють всі рівні.

Якщо карантин буде продовжено, розпочнемо заняття в онлайн режимі, а по завершенні карантину перейдемо в аудиторії.

Якість не залежить від форми навчання. За цей рік ми виробили і вдосконалили методику он-лайн навчання. Реузльтати випуску двох семестрів свідчать про одинакову ефектиівнсть як аудиторного, так і дистанційного навчання. Головне – це мотивація і бажання.

Онлайн заняття проходять аналогічно до аудиторних. Ми використовуємо інтерактивне спілкування, опитування, слухання, діалоги. Ми маємо можливість поділу на підгрупи і роботу в окремих віртуальних кімнатах. Для цього ми використовуємо платний професійний варіант платформи ZOOM.  Заняття триває 1.5 год без перерв. Вам потрібен тільки комп’ютер з динаміками і мікрофоном, або планшет, або смартфон. Нічого складного. Ми вам скинемо детальні інструкції. 

Заняття відбуваються двічі на тиждень по 2 академічні години в робочі дні на 16:45,  18.30 і 20:00 згідно затвердженого графіка на семестр. 

Один рівень (5 місяців) передбачає 84 академічні години групових занять і 46 годин самостійної роботи (згідно рекомендацій Оксфордського університету). Всього 130 годин. 

Навчальний графік 

У нас є групи ВСІХ рівнів – від Beginner до Upper-intermediate !!!!

Помісячна оплата від 900 грн за місяць !!!

Діє гнучка система знижок.  *Всі ціни можна переглянути у меню ВАРТІСТЬ 

Наші курси розраховані на спокійне і розмірене вивчення мови з метою постійного підтримання знань, тому рівні у нас об’ємні і розраховані на 5 місячне вивчення, що відповідає Європейським рекомендаціям з мовної освіти. Врахуйте, якщо у вас немає постійного спілкування англійською мовою, то знання втрачаються. Інтенсивні курси є ефективними лише для повторного вивчення, щоб поновити втраченя знання.

Детальніше про курси можна дізнатись, перейшовши на сторінку КУРСИ.

Слухачі курсів забезпечуються online та мультимедійною підтримкою: фільми англійською мовою із українськими субтитрами, FM-радіо, навчально-методичною літературою, спеціалізованими словниками і т.д. 

Для слухачів курсів ми постіно оновлюєм інформацію про стажування і навчання за кордоном, навчальні гранти, короткотермінові школи.

Сертифікат наших курсів дає вам ряд переваг при пошуку роботи, в тому числі у фірмах іноземних компаній.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

1 коментар to “Запис на весняний семестр”

  1. Volodymyr Kravchuk :

    Hi, I would like to improve my English. I hope your school is the right choice because I have heard many recommendations about it. It would be great to attend off-line classes but I understand a current reality so I am ready to have on-line meetings as well.
    Please, send me a test for checking my level.

    Best regards, Volodymyr.

Залишіть коментар

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory