Завершення весняного семестру

Відбувся заключний і найбільш хвилюючий етап навчання на курсах англійської мови: випускні тести. Приємно що більшість слухачів, понад 90 % дійшла до цього.
Ті, хто думав, що заплатить і знання самі полізуть в голову, залишили курси після першого місяця. Але більшість старанно навчалась і це радує нас.
Звичайно, що в цьому є і наша заслуга: правильна методика викладання, зручний навчальний графік і добре підібрані навчально-методичні матеріали, фахові педагоги, які зуміли знайти підхід до кожного слухача.
Випускникам весняного семестру, які успішно впорались з навчальною програмою і здали випускний тест вручено сертифікати про закінчення курсів “School of English”.

Бажаємо їм подальших творчих здобутків і якнайшвидшого використання англійської мови на практиці.

А потенційних слухачів чекаємо з 20 серпня на курсах для тестування і запису на осінній семестр. Початок занять 2 вересня.

 

 

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

4 коментарі to “Завершення весняного семестру”

 1. Люба :

  Надзвичайні курси , цими словами хочеться охарактеризувати три рівня які я провела тут. Досвідчені педагоги в поєднанні з цікавою програмою, створюють неймовірну атмосферу для навчання, яка викликає бажання вчитись. Не можу не відзначити Наталію Федорівну яка навчила нас поєднувати теорію з практичними навичками у розмові, і стала для нас не тільки викладачем, ай другом який підтримає у прагненні до знань. Надзвичайно велике спасибі організаторам курсів які приносять не тільки знання алей моральний відпочинок. Всім рекомендую!

 2. Олег :

  курси супер! закінчив тут три рівні:) дуже логічно побудована програма навчання, різноманітні завдання , цікаві тексти, коротко і чітко написані правила граматики. Коротко кажучи, повний фарш і нічого зайвого! Увага приділяється кожному відвідувачу курсів. + великий респект викладачу! дуже досвідчена і добра людина, яка вміє зацікавити і доступно пояснює матеріал. Рекомендую!

 3. Микола :

  Хто бажає підняти свій рівень англійської рекомендую School of English,я навчався тут з вересня по січень і задоволений результатом.Мені дуже сподобалась наша група,в ній зібрались цікаві люди з якими приємо було вивчати мову.Чудова вчителька Наталя Федорівна,не тільки вклала мені ази англійської мови,але і багато розповіла про культуру англійського середовища,тому не байдикуйте і записуйтесь на курси,я думаю це допоможе вам в майбутньому бути щасливими і корисними гвинтиками суспільства.

 4. Надія :

  “School of English” – чудова можливість отримати (чи поглибити) знання англійської мови. Відвідувала ці курси з рівня Pre-Intermediate, завершила рівнем Upper-Intermediate)))) Професіоналізм викладання; логічно побудований процес навчання; компактність викладу граматики; вдосконалення читання, слухання та розуміння англомовних текстів; збільшення словникового запасу, комунікативний аспект… – це всі компоненти, які у сукупності сформують хороший рівень знань. Щиро дякую Наталі Федорівні) Записуйтесь на курси, вдосконалюйте свої знання, розвивайтесь))) Ці курси – найкращі)))

Залишіть коментар

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory