Додатковий набір для студентів

Англійська для студентів

Англійська для студентів

Враховуючи навчальний графік (канікули) студентів Івано-Франківських університетів, оголошуємо додатковий набір на курси в студентські групи.

Спеціально для вас групи на 16:45, 18:30 та 20:00 у робочі дні.

Курси для роботи в сфері комп’ютерного програмування (ІТ).

Доступні Ціни  !!! 

Єдиний Вступний Іспит з іноземної мови у формі ЗНО при вступі в магістратуру в 2020 році буде обов’язковим для більше ніж 80 спеціальностей.
Поспішіть записатись до нас на курси і за рік підготуватись до ЄВІ.

https://mon.gov.ua/…/vstup-2020-u-mon-nazvali-top-10-novaci…

Англійська для студентів відбувається згідно графіку занять – 2 рази в тиждень по 1.5 години, що дозволяє відвідувати курси без шкоди для навчання в університеті чи роботи. Навчання протягом 5 місяців дозволить постійно мати спілкування англійською мовою і підтримувати рівень знань  (детальніше у розділі НАВЧАЛЬНИЙ ГРАФІК).

З 2017 року рівня спеціаліста немає, тільки магістри, які здають вступний іспит з англійської мови.

Починаючи з 2019 року Єдиний Вступний Іспит (ЄВІ) з іноземної мови проходить у формі ЗНО, який включає граматичні вправи, а також читання, аудіювання (сприйняття на слух), навички застосування іноземної мови і лист. Тому англійська для студентів є важливим етапом при вступі в магістратуру і аспірантуру.

Ви можете залишити коментар, чи трекбек з вашого власного сайту.

2 коментарі to “Додатковий набір для студентів”

  1. Webster сказав:

    Буде ще така пропозиція після нового року?

    • michael сказав:

      Звичайно. З 1 лютого почнуть роботу нові і продовжать існуючі студентські групи на 16:45, 18:30 і 20:00. Набір і вступне тестування з 9 січня січня.

Залишіть коментар

Powered by WordPress | Designed by: WordPress Themes | Thanks to best wordpress themes, Find WordPress Themes and Themes Directory